Spanie w Szklarskiej

Co kto lubi wysoki standard czy tani nocleg? Za niewielkie pieniądze można wynająć  kwatery w szklarskiej porębie czy nawet rozbić namiot na campingu, dzięki temu można zaoszczędzić pieniądze na dodatkowe atrakcje czy wydłużyć sobie wakacje.

szklarska poreba wille  i pensjonaty w większości prezentujące regionalną sudecką architekturę zachwycają nie tylko swoim wyglądem, ale również oferują pobyt w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Wybierając się na wypoczynek w większym gronie warto wynająć domek w górach czy apartament dzięki temu koszta pobytu rozkładają się na większą ilość osób, ponadto mamy do dyspozycji więcej pomieszczeń wraz z kuchnią. Tym którym zależy na pobycie w górach w okolicy miasta ma do dyspozycji schroniska górskie w wyższych partiach gór jak również bardziej dostępne przy wodospadach Kamieńczyka i Szklarki.

Z kolei jeśli zależy nam na luksusie i dodatkowych atrakcjach w obiekcie, a cena za pobyt jest na drugim planie to  szklarska poręba hotele oferuje w trzy i czterogwiazdkowej kategorii.


http://www.app.popracy.pl/phpthumb/phpThumb.php?src=/galeria_uzytkownikow/103/3b79fe4d.jpg&w=800&q=90&zc=0


  Prosimy o kontakt
  z właścicielem obiektu i poinformowanie
  o niedziałającej stronie www.willaaurum.wszklarskiej.pl

  tel.[+48] 883222999  Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
  Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony